bcg_7.jpg

Izveidot PDF Rekomendēt Drukāt

Sveiki, mūsu dārgie klienti!

Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši TRAVEL TIME trīspadsmito Dzimšanas dienu! Esam sākuši veikt dažādas uzņēmuma izmaiņas, par labu mūsu klientiem! Mūsu galvenais mērķis ir uzabot komunikāciju un sasniedzamību ar mums, lai mēs varētu turpināt jums organizēt grupu un individuālos braucienus!

Mēs grasāmies pilnībā atjaunot mūsu tīmekļa vietni un mārketinga pieeju, kas ir aizņēmis mazliet vairāk laika, nekā sākotnēji bija plānots. Neskatoties uz to, mēs labprāt iepazīstināsim jūs ar mūsu nākamajiem paredzētajiem grupu braucieniem mūsu neatjaunotajā tīmekļa vietnē.

Mūsu ofisa darba laiks joprojām būs no Pirmdienas līdz Ceturtdienai 10:00-17:00 un Piektdienās 10:00-16:00. Jūsu ērtībām esam izveidojuši mobilo ofisa tālruni, uz kuru zvanot jūs varēsiet saņemt visu jums vēlamo informāciju - +371 28444747. Kā arī esam sasniedzami caur e-pastu info@traveltime.lv

Droši sazinieties ar mums, lai saprastu, kurš priekš jums būtu piemērotākais brauciens. Mēs organizējam vēl daudzus citus braucienus, kuru grupas pat bez reklāmas ir jau gandrīz aizpildītas, tādēļ nekavējieties, un droši sazinaties ar mums!

Ar nepacietību gaidām, kad varēsim apceļot pasauli kopā!

Pieteikšanās jaunumiem
Sadarbības partneri