bcg_4.jpg

Izveidot PDF Rekomendēt Drukāt

Autonomas pakalpojumi

Mums ir ekskluzīvas partnerattiecības ar vienu no lielākajiem autonomas piedāvātājiem Eiropā. Līdz ar to mums ir iespēja atrast labākās iespējas un cenas no dažādākajām auto nomām visā pasaulē! Mēs varam nodrošināt ilglaicīgu un īslaicīgu mašīnas nomu, sākot ar ekonomisko klases mašīnu līdz pat ekskluzīviem auto!

Kad Jūs nomājat mašīnu caur TRAVEL TIME, mēs neprasam papildus samaksu par pakalpojumiem un  par rezervēšanas servisu. Vairumā gadījumu mēs  nodrošinam izvēlēto mašīnu, iekļaujot visas izmaksas: nodevas, apdrošināšanu, kas jānomaksā savlaicīgi un, ko klients apstiprina pie rezervācijas.

Protams, ir nodevas, kas ir jāmaksā tikai un vienīgi lietošanas brīdī un ir jāveic maksājums uz vietas. Mēs daram visu, lai informētu mūsu klientus par izmaksām savlaicīgi, jo saprotam, ka ikviens klients vēlas savlaicīgi saplānot sava ceļojuma budžetu.

Ja Jums ir nepieciešams auto jūsu biznesa vai atpūtas ceļojumā, sazinieties ar TRAVEL TIME, mēs palīdzēsim atrast variantu, kas atbist tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

info@traveltime.lv vai 67322160

Pieteikšanās jaunumiem
Sadarbības partneri